دسته‌بندی نشده

بهترین مارک حلوا ارده یزد

حلوا ارده چیست؟ بهترین مارک حلوا ارده کدام است؟

اگر شما هم به آن دسته از افرادی تعلق دارید که به دنبال پاسخ سوال های فوق الذکر می گردید، تا پایان مطلب با ما همراه باشید تا ضمن بررسی برندهای برتر حلوا ارده، بهترین مارک حلوا ارده را معرفی نماییم.

حلوا ارده؛ بمب انرژی و خاصیت

حلوا ارده یکی از پر طرفدارترین و مقوی ترین خوراکی هایی است که اکثر ما تجربه استفاده از آن در وعده صبحانه را داریم.

بی شک اگر این خوشمزه پر خاصیت را در وعده صبحانه میل کرده باشید، متوجه تفاوت سطح انرژیتان در آن روز با سایر روزها می شوید.

همین امر موجب شده است که حلوا ارده را بمب انرژی بنامند!

حلوا اره با برخورداری از مقادیر فراوانی پروتئین، ویتامین B، ویتامین D، ویتامین E، اسیدهای چرب غیر اشباع و لستین به یکی از مغذی ترین مواد غذایی موجود تبدیل شده است که امروزه جایگاه خاصی در سفره صبحانه ما ایرانی ها دارد.

حلوا ارده ترکیبی از ارده، عصاره ریشه چوبک و شیره خرما یا انگور و در مواردی عسل یا شکر می باشد.

اصالت حلوا ارده به یزد باز می گردد. بسیاری از افراد یزد را با حلوا ارده های معروفش می شناسند.

تعدد طرفداران حلوا ارده به عنوان یک خوراکی پر خاصیت، موجب شده است که برندهای زیادی نسبت به تولید آن اقدام نمایند که ازجمله مهم ترین آن ها می توان به برندهای صاحب نام عقاب، شابلی، بارپاز، شیر رضا و ترنگ اشاره نمود.

سوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است، این است که بهترین مارک حلوا ارده کدام است؟

به منظور پاسخگویی به این سوال بهتر است نخست به اختصار با مارک های عقاب، شابلی، بارپاز، شیر رضا و ترنگ آشنا شده و سپس بهترین مارک حلوا ارده را معرفی نماییم.

?همکاران ما در فروشگاه آنلاین کنجدلند در خرید بهترین حلوا ارده و حلوا شکری به شما کمک خواهند کرد.?

آشنایی با برندهای صاحب نام حلوا ارده؛ بهترین مارک حلوا ارده کدام است؟

عقاب

حلوا ارده عقاببی شک شما هم بارها و بارها نام حلوای عقاب را شنیده اید. عقاب یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده فرآورده های کنجد نظیر حلوا ارده است که فعالیت خود را از سال 1319 هجری شمسی در محله پاچنار تهران آغاز نموده است.

پس از این که برند مذکور موفق به رشد و توسعه قابل توجه شد، این کارخانه به شهرستان شهریار واقع در غرب استان تهران منتقل شده و فعالیت خود را در این شهرستان ادامه داد.

امروزه شرکت حلوای عقاب یکی از قدیمی ترین و در عین حال بزرگ ترین شرکت های فعال در عرصه تولید محصولات بر پایه کنجد می باشد که بسیاری از افراد آن را به عنوان بهترین مارک حلوا ارده انتخاب می کنند.

از جمله مهم ترین تولیدات این شرکت می توان به حلوا ارده، کرم کنجد، سس کنجد، ارده، کره بادام زمینی، روغن کنجد و… اشاره نمود.

 

شابلی

حلوا ارده شابلی

شابلی یکی دیگر از برندهای صاحب نام تولید فرآورده های کنجدی همچون حلوا ارده است.

گفتنی است که این برند به تازگی به تولید انواع حلوا ارده که از جمله پر طرفدارترین آن ها می توان به حلوا ارده شکلاتی اشاره نمود، روی آورده است.

اگرچه شابلی اصالتا یزدی است، اما نمایندگی های مجازی در استان های اصفهان، تهران و مشهد دارد تا بدین ترتیب دسترسی به فرآورده های کنجدی بی نظیر شابلی برای هموطنان ساده باشد.

اصلی ترین دلیل طعم منحصر به فرد فرآورده های کنجدی تولید شابلی به کارگیری خوشمزه ترین و تازه ترین کنجد در تهیه این خوراکی های سرشار از خاصیت است. همین امر موجب شده است که شابلی از جانب بسیاری از افراد به عنوان بهترین مارک حلوا ارده معرفی شود.

 

بارپاز

حلوا ارده بارپازبرند بارپاز یکی دیگر از برندهای یزدی تولید کننده فرآورده های کنجدی است که حلوا ارده آن در سراسر ایران زبانزد خاص و عام است.

این برند که بیش از چهل سال قدمت دارد، نخست فعالیت خود را با نام مجلسی آغاز نمود. اما به دلیل سوء استفاده های زیادی که در آن سال ها از نام مجلسی شد، این برند به بارپاز تغییر نام داده و به یکه تازی خود در بازار ادامه می دهد.

یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت بارپاز در میان مشتریان، عادت دیرینه مشتری مداری است.

همین امر موجب شده است که افراد زیادی بارپاز را به عنوان بهترین مارک حلوا ارده انتخاب نمایند.

بارپاز؛ بهترین مارک حلوا ارده در یزد

شیر رضا

حلوا ارده شیر رضابرند شیر رضا یکی از برندهای تولید کننده انواع فرآورده کنجدی نظیر حلوا ارده، حلوا شکری و… می باشد.

لازم به ذکر است که این برند علاوه بر فعالیت در زمینه تولید فرآورده های کنجدی گوناگون، انواع روغن، مربا، عرقیجات و… را نیز تولید نموده و راهی بازار می کند.

تنوع محصولات شیر رضا در عین برخورداری از کیفیت بی نظیر موجب شده است که شیر رضا به یکی از برندهای محبوب در میان مشتریان تبدیل شده و حلوا ارده شیر رضا از نظر بسیاری از افراد بهترین مارک حلوا ارده موجود در بازار باشد.

حلوا ارده شیر رضا

ترنگ

حلوا ارده ترنگترنگ اردکان یکی دیگر از برندهای صاحب نام تولید کننده فرآورده های کنجدی همچون حلوا ارده می باشد که فعالیت خود را از سال 1387 آغاز نموده است.

اگرچه مدت زمان زیادی از حضور این برند در بازار نمی گذرد، اما امروزه به عقیده بسیاری از مشتریان حلوا ارده ترنگ بهترین مارک حلوا ارده بوده و سایر تولیدات این شرکت با شرکت های صاحب نام و دارای قدمتی همچون عقاب و بارپاز رقابت می کند.

حلوا ارده ترنگ

بهترین برند حلوا ارده

شابلی و بارپاز؛ بهترین برند حلوا ارده در یزد

همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، اصالت حلوا ارده به استان یزد باز می گردد.

اگرچه برندهای زیادی در یزد مشغول تولید فرآورده های کنجدی نظیر حلوا ارده هستند، اما بهترین مارک حلوا ارده در یزد حلوا ارده بارپاز و حلوا ارده شابلی است.

با خرید حلوا ارده های تولید شده توسط این دو برند طعم واقعی حلوا ارده را بچشید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *